Haber

beIN Sports Yorumcusu Güntekin Onay’dan Bir Açıklama Daha: “Hükümet ve Devlet Aynı Şey Değildir”

beIN Sports yorumcusu Güntekin Onay, Fenerbahçe ve Beşiktaş tribünlerinde ‘hükümet istifa’ sloganlarının ardından başlayan tartışmaları değerlendirdi. Onay, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Hükümet ve devlet kavramlarını birbirinden ayırmak bu kadar sorun olmamalı.” ayrıntılar ⬇️

Süper Lig’de hafta sonu oynanan Fenerbahçe-Konyaspor ve Beşiktaş-Antalyaspor maçlarında tribünler “hükümet istifa etsin” sloganlarıyla inledi.

Bu durum MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi çok rahatsız etti. Bahçeli, maçların seyircisiz oynanması için iddiaya uyacaklarını belirtti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da “Mesaimizi bölmek istiyorlarsa biz kolayca bölüşürüz Hodri Meydan” sözleriyle taraftarları tehdit etti.

BeIN Sports’un yorumcusu Güntekin Onay, Fenerbahçe ve Beşiktaş tribünlerinden ‘hükümet istifa’ sloganlarının ardından başlayan tartışmalara da değindi.

Bahse ilişkin Twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Onay;

“Hükümet ve devlet kavramlarını birbirinden ayırmak bu kadar zor olmasa gerek! Zor zamanlarda devletin yanındayız. Devletimiz güçlüdür, vatandaşının imdadına yetişir. Devlet ile devlet aynı şey değildir. dedi.

gulsehirhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu