Yaşam

Dönem ‘Sihirli Orman’ Oyunu

Keçiören Belediyesi Konservatuarı Genç Tiyatro Atölyesi, 23 Ocak-3 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek yarıyılda çocukların ve ailelerin sanatla vakit geçireceği tiyatro oyununun hazırlıklarında sona gelindi. Necip Fazıl Kısakürek Tiyatro Salonu’nda sömestr boyunca gösterilecek olan ‘Sihirli Orman’ oyunu için 9 oyuncu hummalı bir prova sürecinden geçti.

Keçiörenli çocuk ve gençlerin aileleri ile birlikte keyifli bir dönem geçireceklerini söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Vatandaşlarımızın sosyal ve kültürel faaliyetlerden daha fazla yararlanabilmesi için tiyatro oyunlarımızın sayısını artırıyoruz. Çocuklarımızın sömestrde sanatla vakit geçirebilmesi için Sihirli Ormanım oyunumun hazırlıkları tamamlanmak üzere. Sanata verdiğimiz değer ve verdiğimiz destekle kurduğumuz Genç Tiyatro Atölyesi’nde oyunumun yazarı ve yönetmeni olan oyuncularımıza ve tüm teknik ekibimize teşekkür eder, herkese keyifli seyirler dilerim. gençliğimiz.” dedim.

İlk oyunun 27 Ocak 2023 Cumartesi günü sahneleneceği tiyatro oyununun tüm oturumları saat 14.00’te başlayacak. Okullarıyla birlikte tiyatroya gidecek öğrenciler için ayrıca servis hizmeti verilecek. ‘Sihirli Orman’ adlı oyuna 3 yaş üstü tüm izleyiciler katılabilecek.​ ​

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu