Yaşam

Gönül Dağı Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Gönül Dağı 94. Bölüm Fragmanı

TRT ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 93. bölümüyle ekrana geldi. Bir Bozkır Masalı adıyla izleyici ile buluşan dizi, her hafta yaşanan gelişmelerle izleyiciyi ekrana kilitliyor. Cumartesi günlerinin rekorlar kıran dizisi Gönül Dağı 3. döneminde de ilgiyle izleniyor. Gönül Dağı 94. bölüm fragmanı da yayınlandı. Bakalım bir sonraki bölümde neler olacak?

İşte Gönül Dağı 94. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

TRT’nin sevilen dizisi Gönül Dağı 93. bölümüyle 15 Nisan Cumartesi akşamı seyirciyle buluştu. Bakalım son bölümde neler olmuş?

Münir Lider, Cirit Abdullah’ın yanına gider ve onunla bir yolculuğa çıkmak ister. Yol boyunca Başkan ile Cirit Abdullah arasında geçen konuşma, Başkan’ın geçmişini öğrenmesini sağlar.

Gülsüm Öğretmen, kızı Dilek için kasabada iftar yemeği düzenler. Bütün kasaba halkı bu iftar için seferber olur.

Amcasının oğulları tarafından yapılan buluş basına yansıdı. Taner röportajda sadece kendi adının geçmesini istemese de işin içine Selma hoca girer.

Selami, Garip’in açtığı velayet davasını durdurmak için elinden geleni yapar. Ancak Garip, mahkeme sonucu Selami ve Keriman’dan alınır.

Ferses ailesini bu durumdan kurtaracak bir gelişme var. Sonuç olarak Garip çok sevdiği ailesinin yanına dönebilecek midir?

Bakalım Gönül Dağı 94. bölümde izleyicileri neler bekliyor.

Gönül Dağı 94. bölüm fragmanını aşağıda görebilirsiniz.

Gönül Dağı 94. Bölüm Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu