Haber

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı İran Milli Takımı’nı ziyaret etti

Manisa Büyükşehir Belediyesi sporHakan Demir’in antrenörlüğünde Dünya Kupası hazırlıklarını Manisa’da sürdüren İran Basketbol Milli Takımı’nın Muradiye Kulübü Lideri Bora Çaylan SporSpor salonunu ziyaret etti.

Geçen yıl Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol grubunun başında başarılı bir dönem geçiren Hakan Demir’in çalıştırdığı İran A Milli Basketbol Takımı, Dünya Kupası hazırlıklarını Manisa’da sürdürüyor. Bu kapsamda Manisa BBSK Lideri Bora Çaylan, yönetim kurulu üyeleri Engin Altun ve Özcan Farriers ile birlikte İran Milli Takımı’nı Muradiye Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanda ziyaret etti. Lider Çaylan, geçtiğimiz dönem yeşil-beyazlı grupta Başantrenörlük görevinde bulunan Hakan Demir, kulüpteki görevine de devam eden Yardımcı Antrenör Göktuğ Dilbazer ve teknik direktör Mehmet Uğur Vural’a Dünya Kupası’nda başarılar diledi. takım geçen dönem Çaylan, “Hakan Demir, ulusal ve uluslararası arenada çok değerli görevler üstlenmiş bir insan. Kulübümüzde de görevine devam eden yardımcı antrenörümüz Hakan Demir’e, Göktuğ Dilbazer’e ve Mehmet Uğur Vural’a Dünya Kupası’nda başarılar,” dedi. Geçen dönem teknik grubumuzda yer alan isimler umarım hedefledikleri başarıyı yakalarlar” dedi.

Çaylan, açıklamasının devamında, “Sporun kendine özgü, kozmik bir dili var. Manisa’mız bu evrensel dilde örnek spor şehirlerinden biri. İran Milli Takımı ve değerli teknik heyetini Manisa’mızda ağırlıyoruz. Dünya Kupasına hazırlanıyor.Hakikat organizasyonu hem ülkeye hem de şehre katma değer sağlar.Bir şehrin bütünleşmesi ve ileriye doğru somut adımlar atılmasında sporun büyük değeri vardır.Bu açıdan Manisa kültürel mirası,doğal güzellikleri, sanayisi ve bereketli ovaları ile tarımın başkenti olmanın yanı sıra bir spor kenti olmayı da hedeflemektedir.Bu noktada en büyük pay sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e aittir.” – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu