Haber

Messi’ye gömleğini imzalattıran temizlik işçisi kovuldu

Arjantinli futbolcu Lionel Messi’nin 2023 yılında transfer olduğu Inter Miami takımının DRV PNK Stadı’nda görev yapan Cristian Salamanca, Messi’den imza aldıktan sonra kovulduğunu açıkladı.

Arjantin’in La Nacion gazetesinin haberine göre, olay günü yaşananları anlatan Salamanca, “Otobüslerin park ettiği alandaki tuvaletleri temizliyordum” diyerek, grup otobüsü geldiğinde futbolcular teker teker otobüsten inerken, otobüsten en son Lionel Messi indi. Messi’ye “Hey dünya şampiyonu” diye seslenen Salamanca, daha sonra Messi’ye Arjantin forması giydiği bir kalem verdi. Messi’nin formayı imzalamasının ardından stat güvenliği Salamanca’ya gelerek temizlikçiyi bölgeden uzaklaştırdı. Bu olaydan sonra Salamanca işine son verildi.

“KOVULDUM AMA HER SANİYEMİZE DEĞERDİ”

Müzik ve spor organizasyonlarının temizliğini yapan bir şirketin çalışanı olan Kolombiyalı Salamanca, Orlando City ile oynanacak Lig Kupası maçı öncesi Messi’nin imzasını aldıktan sonra kovulduğunu belirterek, “Ama her saniyeye değdi. “

Messi’nin Inter Miami ile imzaladığı sözleşmenin kendisine ‘maksimum güvenlik’ sağladığı belirtilirken, kulüp çalışanları ve taşeron personel de dahil olmak üzere tüm çalışanların işe başlamadan önce ‘profesyonel davranışlarını’ sürdürmelerinin istendiği, Inter Miami’nin 10 numaralı Messi’sinden fotoğraf veya imza almaları gerekmektedir. Yasaklandığı bilgisi paylaşıldı. (DIŞ HABERLER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu