Teknoloji

Resident Evil 4 Remake’in 12 Dakikalık Oynanışı Paylaşıldı

Capcom, 2019 yılından bu yana Resident Evil severleri sevindirmeye devam ediyor. İlk Resident Evil 2 Remake’in elde ettiği başarının ardından Remake of Resident Evil 3’ü yapan firma malumunuz. 4. oyun da bir remake yaptıduyurmuştu.

Daha önce çok kısa görüntüler ve görüntülerin paylaşıldığı oyundan ilk uzun oynanış görüntüleri geldi. 12 dakikalık tam oynanış videosunda Leon’u ve liderin kızını kiliseden kurtardığımız bölümizliyoruz.

Resident Evil 4 Remake’den tam oynanış görüntüleri:

Oyunun çıkışına 2 aydan kısa bir süre kala yayınlanan 12 dakikalık bu videomuzda oyunun 5. bölümünde anlatılan hikayeyi izliyoruz. Şimdi Leon, liderin kızını kilisede bulmuştur ve oradan kurtarmak için operasyona başlar.

Videoda çok az sahne ortası var, böylece oynanışa yeterince iyi bakabiliyoruz. Oyuna eklenen yeni mekaniklerden biri olan kırık silahlar oynanışın ana faktörlerinden biri olacak gibi görünüyor. Çünkü Capcom hızlı tepki vermeniz gereken anlar ( QTE) artık eskiAAA oyunlar için uygun olmadığını belirtti.

Yani bıçağın ( veya başka herhangi bir yakın dövüş silahı ), gerçek bire bir dövüşte kullanacak, saldırıya uğradığında savunacak ve boş bulduğunda saldıracaksın. tüm bunları yaparken Silahınızın kırılmamasını umarsınız.

Ayrıca oyuna birçok yan görev eklenmiş yani oyun açık bir dünyaya dönüşmüş durumda. Ashley dolaşırken yepyeni açık olmayan dünya Resident Evil 4’ten hatırlayacaksınız. çok sınırlayıcı bir unsur haline geliyordu.

Şimdi Ashley’nin can barı olmayacak ve makul bir şekilde vurduktan sonra yere düşecek, kaldırmazsanız ölecektir. Sonuç olarak, daha az kısıtlayıcı hale gelecektir. 24 Mart 2023’te vizyona girecek olan Resident Evil 4 Remake’in oynanış görüntüleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

pazarcikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu