Haber
Afyonspor PFDK’ya transfer oldu
![](https://haber-of.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/afyonspor-pfdkya-transfer-oldu-3XwnX9SR.webp)
TFF 2. Lig gruplarından Afyonspor, geçtiğimiz haftalarda Batman Petrol ile karşı karşıya geldi. SporMaçta yaşananlardan dolayı PFDK’ya sevk edildi.
4 Şubat 2023’te Afyon’da oynanan Afyonspor-Batman Petrol Spor maçında mor beyazlı ekip, taraftarların yol açtığı uygunsuz ve kötü tezahürat, 6 futbolcumuzun sarı kart gördüğü iddiasıyla Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edildi. oyuncular ve Afyonspor Teknik Müdürü Koray Palaz’ın sportmenlik dışı davranışları. . Afyonspor ile birlikte Batman Petrol Spor’un PFDK’ya transfer olduğu belirtildi. – AFYONKARAHİSAR