Haber

Kırıkkale Belediye Başkanı Saygılı’dan depremzedesi Aysima’ya doğum günü sürprizi

Merkezi Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta yaşanan depremin ardından Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı öncülüğünde bölgeye ilk giden ekiplerden biri olan Kırıkkale Belediyesi, şimdi de görev beklemeden AFAD tarafından yürütülen arama kurtarma çalışmalarına destek verdi. Depremin ilk saatleri, felaketin birinci yıl dönümünde yine Pazarcık’taydı. .

Büyük yıkıma uğrayan kente yardım eli uzatmak için tüm imkanlarını seferber eden Kırıkkale Belediyesi itfaiye ekipleri, 4 yaşındaki Aysima’yı enkazdan çıkararak ailesine sağ salim kavuşturdu.

KÜÇÜK AYSİMA YENİ YILINI KIRIKKALE’DEN DOĞUM GÜNÜ PASTASI İLE KUTLUYOR

Birkaç gün sonra depremzedeler için kurulan çadır kentte Aysima ve ailesini ziyaret eden Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, 6 Şubat’ın Aysima’nın doğum günü olduğunu öğrenerek küçük kızın çok sevdiği “Elsa” figürlü pastayı getirerek ona sürpriz yaptı. Doğum gününü kutlamak için Kırıkkale’den çok geldi. .

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, depremin yıl dönümünde minik Aysima’yı unutmadı. Küçük kız ve ailesini yaşadıkları konteynerde ziyaret eden Saygılı, Aysima’nın 6. yaş gününü Kırıkkale’den özel olarak getirdiği doğum günü pastası ve ikramlarla kutladı.

habergelendost.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu