Haber

Reklam filminde rol alan 7 yaşındaki Mısra hayatını kaybetti

İZMİT’te kaptığı grip enfeksiyonu sonrası kusma şikayeti ile hastaneye başvuran Mısra Özkaraman (7) hayatını kaybetti. Reklam ve belgesellerde rol alan Mısra’nın anne ve babası tabutuna sarılarak gözyaşı döktü.

İzmit’te Betül-Muhammet Özkaraman çiftinin çocukları 28 Haziran İlkokul 1. sınıf öğrencisi Mısra Özkaraman, 3 gün önce geçirdiği grip enfeksiyonu nedeniyle evde dinlenmeye başladı. Hastalık süresince durumu düzelen Mısra, önceki gün aniden kötüleşti. Kusma şikayeti ile ailesi tarafından özel bir hastaneye kaldırılan Msra, ilk müdahalesinin ardından Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk edildi. Durumu ağırlaşan Misra Özkaraman bu sabah hayatını kaybetti.

Msra, Başiskele ilçesindeki Döngel Merkez Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine Mısra’nın ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı. Annesi Betül ve babası Muhammet, Mısra’nın tabutuna uzun uzun sarılarak ağladılar. Kılınan cenaze namazının ardından Mısra’nın naaşı Döngel Mezarlığı’na defnedildi. ÖLÜM NEDENİ ARAŞTIRILIYOR.

Ailenin tek çocuğu olan Mısra’nın reklam filmlerinde ve merhum İzmit Belediye Başkanı Leyla Atakan’ın hayatını anlatan ‘Leyla Hanım’ adlı belgeselde rol aldığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu